2022 május 24

HORTOBAGYINFO.HU

Állásajánlat – kiskérődző ágazatvezető

A Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft. kiskérődző ágazatvezető munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok:

– a kiskérődző ágazat operatív irányítása

– ágazatot érintő gazdálkodási, tenyésztési tervek elkészítése

– ágazatot érintő takarmányozási terv elkészítése

– az ágazatot érintő beszerzések intézése, lebonyolítása

– az ágazatban dolgozó kollégák irányítása, munkájuk szervezése

– ágazatot érintő támogatások lehívásában való közreműködés, tenyésztési és monitoring adatszolgáltatás révén

Elvárások:

– szakirányú, legalább középfokú végzettség

– önálló munkavégzés

– hasonló területen szerzett tapasztalat

– B kategóriás jogosítvány

– magas szintű precizitás, alaposság, feladatok határidőre való elvégzése

– vezetői készségek

A jelentkezők önéletrajzát bérmegjelöléssel a szatmari.istvan@hortobagy.eu e-mail címre várjuk!

Hírek és újdonságok

Még több hír

Eladó állataink

Még több eladó állat

Pedagógus sarok Kép & Videó galéria Közadat Adatvédelem