2024 március 19

HORTOBAGYINFO.HU

Állásajánlatok

Álláslehetőség a Mátai Ménesben!

A Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft. Mátai Ménese azonnali kezdéssel az alábbi munkakörökben munkavállalót keres:

✅ Fogatos

✅ Lóápoló/lógondozó

✅ Csikós

Munkavégzés helye: Hortobágy-Máta

További információ, érdeklődés:

Boros Sándor ménesvezető 📞 +36 30 555-7083

E-mail: kosina.boglarka@hortobagy.eu

  Közzétéve: 2023. március 21.

Idegenvezető állás

A Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft. a Mátai Ménes Pusztai fogatozás programjához 2023. október 31-ig határozott idejű munkaszerződéssel Idegenvezetőt keres.

Kezdés időpontja: leghamarabb 2023. április 1.

Ha szereted a lovakat, a természetet és szeretsz az emberekkel foglalkozni akkor Téged keresünk! Dolgozz Velünk egy különleges helyszínen egy egyedülálló turisztikai program keretein belül.

Feladataid közé fog tartozni:

  • vendégek telefonon és személyesen való tájékoztatása a programról
  • szekértúrán való idegenvezetés
  • kapcsolattartás a Társaságunk munkatársaival

Amit kínálunk:

  • különleges munkakörnyezet
  • kedves munkatársak, akik segítenek a betanulásban
  • fizetésen kívüli juttatások

Elvárás: legalább középfokú iskolai végzettség és középfokú angol nyelvtudás.

Fényképes önéletrajzokat a mataimenes@hortobagy.eu e-mail címre várjuk.

Várunk Sok Szeretettel!

Közzététel: 2023. 03. 03.

Ökrész

A Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft ökör betanításban jártas ökrész munkakörbe 1 főt keres azonnali kezdéssel, Hortobágyra.
További információ, érdeklődés: Kosina Péter számadó: 30/657 0019

Állásajánlat – belovagló

A Hortobágyi Nonprofit Kft. 1 fő belovaglót keres azonnali kezdéssel, fiatal lovak belovaglására, képzésére Mátai Ménesének Központi istállójába. Meglévő szakmai tapasztalat, lószállításra alkalmas jogosítvány előnyt jelent.

További információ, érdeklődés: Boros Sándor ménesvezető 30/555-7083

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a boros.sandor@hortobagy.eu e-mail címen.

Idegenvezető

A Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft. Mátai Ménes pusztai fogatozás programjához azonnali kezdéssel október 31-ig idegenvezetőt keres.

Elvárás legalább középfokú német és/vagy angol nyelvű nyelvtudás.

Jelentkezés módja: az önéletrajzokat a mataimenes@hortobagy.eu e-mail címre várjuk.

Hírek és újdonságok

Még több hír

Eladó állataink

Még több eladó állat

Pedagógus sarok Kép & Videó galéria Közadat Adatvédelem